Vonios restauravimo kainos

Vonios restauravimo kainos įprastai priklauso nuo įvairių faktorių: vonios išmatavimų, formos, medžiagų, darbo apimties ir kitų niuansų. Todėl vonių restauravimo kainos dažnai svyruoja itin plačia amplitude ir gali siekti kelis šimtus ar net tūkstantį eurų. Su VONIA VONIOJE viskas daug paprasčiau. Vonia vonioje kaina nustatoma atsižvelgiant tik į atnaujinamos vonios ilgį, įskaičiuojant ir vonios kraštus. Standartiniai vonių įdėklų dydžiai: 1,50 m ir 1,70 m. Įdėklai montuojami ne tik tarybinėse špižinėse 1500 mm ir 1700 mm voniose, bet ir plieninėse 1700 mm ilgio voniose.

Vonios restauravimas kainos atžvilgiu greičiausiai atsiperka ir apsimoka naudojant būtent VONIA VONIOJE technologiją. Tai patikimas, kokybiškas ir ilgalaikis vonios atnaujinimo būdas, nereikalaujantis didelių investicijų ir laiko sąnaudų.

VONIOS ĮDĖKLAS + MEDŽIAGOS + MONTAVIMAS + NAUJAS SIFONAS = 320 €

Kuo ypatingas vonios restauravimas vonia vonioje technologija?

Jei vonios atnaujinimas Jums atrodo itin sudėtingas, daug laiko ir investicijų reikalaujantis procesas, rinkitės vonia vonioje technologiją. Pasirinkę šį vonios atnaujinimo būdą, Jūs taupote laiką: profesionalūs meistrai dirba greitai ir sklandžiai. Proceso metu senoji vonia neišmontuojama – naują akrilinę vonią meistrai montuoja tiesiai į senąją, poreikių nebeatitinkančią vonią. Rezultatas pasiekiamas greitai ir be papildomų darbų, kurių atlikimo kaina įprastai sudaro didžiąją vonios atnaujinimo išlaidų dalį.

Vonia vonioje – tai praktiškas sprendimas. Pageidaujate gražios naujos vonios? Jums nereikia niekuo rūpintis. Atvažiavę specialistai įvertina situaciją, suteikia išsamias konsultuojas, vertingus patarimus ir vos per porą valandų įgyvendina Jūsų lūkesčius. Toks vonios atnaujinimas kaina nusileidžia tik pačioms pigiausioms naujoms vonioms.

Montuojama puikių savybių, labai estetiškai atrodanti akrilinė vonia, kurią itin lengva prižiūrėti. Tad pasirinkę vonios atnaujinimą vonia vonioje technologija, galite atsipalaiduoti – vonia patikima, patvari ir ilgaamžė.

Kitų paslaugų kainos:

Smulkūs santechnikos darbai (vonios praustuvo nuėmimas, skalbimo mašinos pajungimas ir t.t.) – kaina pagal susitarimą.

Vilniaus mieste atvykimas NEMOKAMAS.

Už Vilniaus miesto ribų atvykimas  –  10 €

 Vonios uždanga su slankiojančiomis durimis: 100 €