Vonios atnaujinimas

Vonios atnaujinimas daugeliui tampa ilgu, varginančiu ir ne visada sklandžiu procesu, todėl mes pasiruošę Jums padėti. Vonia vonioje technologinis vonios atnaujinimo sprendimas – unikalus ir visai nesudėtingas, tačiau 5 metų garantija suteikiama tik tuo atveju, kai vonią montuoja mūsų įmonės meistrai. Vilniaus mieste atvykimas nemokamas. Vykstant už Vilniaus ribų, imamas atvykimo mokestis.

Prieš pateikiant užsakymą, vertėtų pasimatuoti senąją vonią. Skiltyje IŠMATAVIMAI Jūsų aiškumui įkeltos 3 nuotraukos, kaip reikia ją matuoti.

Senosios vonios paprastai apklijuotos plytelėmis. Įdėklas namuose matuojamas ir palei plyteles nupjaunamas. Bet kiekviena situacija yra individuali. Ar reikia nuimti pirmą eilę plytelių, kokie paruošiamieji darbai laukia, įvertins meistras. Nufotografavus senąją vonią, nuotraukas atsiųskite el. paštu: vonia2@inbox.lt, įvertinsime esamą situaciją.

Vonia vonioje vonios atnaujinimas:

  • Greitas ir sklandus vonios restauravimas;
  • Nereikia išmontuoti senos vonios;
  • Derinamos abiejų vonių savybės;
  • Nauja akrilinė vonia ekologiškai švari, neturi porų, todėl negeltonuoja, atspari smūgiams, lengvai prižiūrima;
  • Abi vonios sudaro ypatingai šiltą vonios „termosą“, todėl tai itin ekonomiškas variantas, padedantis optimizuoti karšto vandens išteklius;
  • Tai unikalus pasirinkimas – parduotuvėse to nepamatysite;
  • Originali vonia;
  • Moksliškai įrodyta, kad dviejose voniose vanduo vienu laipsniu atvėsta tik po gero pusvalandžio;
  • Naudojimo laikas – mažiausiai 15 metų.

Kuo ypatingi Vonia vonioje vonios įdėklai?

Akriliniai vonių įdėklai gaminami Latvijoje, gamykloje SIA „PAA“, mūsų įmonės užsakymu. Ši gamykla – viena didžiausių santechnikos gamintojų Latvijoje (gaminamos vonios, dušo kabinos, sūkurinės vonios, baseinai). Gaminiai eksportuojami į ES šalis.

Vonios įdėklas gaminamas iš 6 mm storio akrilo polimerinių plokščių. Plokštės tiekiamos iš Austrijos įmonės „Senoplast“, kuri yra didžiausia panašios medžiagos gamintoja visoje Europoje.

Vonia Vonioje vonios įdėklas yra ekologiškai švarus, turi antibakterinių savybių. Siekiant užtikrinti papildomą apsaugą, įdėklai išklijuojami stiklo pluoštu.

Vonios įdėklams suteikiama 5 metų garantija. Garantija suteikiama tuo atveju, jei naują įdėklą montuoja UAB „Vonita“ meistras.

„VONIA VONIOJE“ paslaugų teikimas:

Kiekviena situacija yra individuali, todėl atvažiavęs į užsakymo vietą meistras įvertina visas aplinkybes ir reikalavimus. Esant susitarimui dėl visų atliekamų darbų, meistras pradeda savo darbą.

„VONIA VONIOJE“ dirba visoje Lietuvoje:

Vilniaus mieste atvykimas nemokamas. Už Vilniaus miesto ribų imamas atvykimo mokestis.