Vonios remontas

Vonios remontas su „Vonia vonioje“– ko gero pats greičiausias, patikimiausias ir šiuolaikiškiausias sprendimas atnaujinti vonią ir sukurti jaukią, estetišką aplinką.

Kuo ypatingas „Vonia vonioje“ vonios remontas?

Vonia vonioje – tai unikali technologija, taikoma net ir itin senoms vonioms, kai ant senosios vonios montuojama naujoji vonia.

Vonios remontas prasideda jau tuomet, kai Jūs nusprendžiate kreiptis į mūsų specialistus. Mūsų specialistas atvyksta į namus, įvertina situaciją ir su Jumis pasirašo vonios atnaujinimo sutartį. Netrukus nauja akrilinės vinia montuojama į Jūsų senąją vonią – nesvarbu, ar plieninę ar ketaus. Jeigu senoji vonia išklijuota plytelėmis, nauja vonia apipjaustoma pagal poreikį. Akrilinė vonia prie senosios vonios tvirtinama dvikomponentėmis putomis. Atnaujinant vonią, montuojamas ir naujas vonios sifonas, keičiama nuotekų sistema. Dažniausiai vonios remontas trunka apie 2-3 valandas.

Tai itn greitas vonios atnaujinimas: sutaupomas laikas, nes, naudojant mūsų technologiją, nereikia išmontuoti senosios vonios, nelieka ir jokių statybinių atliekų. Nauja vonia montuojama į senąją, sudarydama „termoso“ efektą: vanduo įšyla greičiau, ilgiau išlaikoma šiluma; taip pat sukuriamas itin tvirtas pagrindas.

Atlikę vonios remontą, mūsų specialistai suteikia 5 metų garantiją.

Nemokamos vonios remonto konsultacijos, užsakymų priėmimas:
Tel.: 8 (5) 265 3970
Mob.: 8 (670) 31910
Mob.: 8 (670) 21410
E. p.: info@voniavonioje.lt