Nauja vonia

Vonia – tai vieta, kurioje jaukumas ir spindesys – būtinybė. Jaukesnė ir gražesnė vonia užtikrina malonesnį laiką ir geresnį poilsį, teigiamą energiją ervėje. Kaip pasirūpinti savo vonia, kai ji netenka pirminio spindesio? Mes patariame: Jums nedelsiant reikia kreiptis į „Vonia vonioje” komandą.

Nauja spindinti akrilinė vonia per dvi valandas sumontuojama Jūsų senoje, naudoti netinkančioje vonioje. Darbai atliekami kokybiškai ir greitai: naujas įdėklas pritvirtinamas prie senosios vonios specialiais dviejų komponentų poliuretaniniais klijais, pakeičiama visa nuotekų sistema ir sumontuojamas naujas puikus vokiečių firmos „Viega” sifonas. Kartais montavimo procesas kiek pailgėja, kai senosios vonios būna apklijuotos plytelėmis. Tuomet naujos akrilinės vonios kraštai būna papildomai apipjaustomi pagal reikiamą dydį. Baigus darbus, suteikiama garantija.

Galime užtikrinti, jog nauja vonia – ilgaamžiška, itin kokybiška, ekologiška ir graži. Mėgaukitės greitai ir paprastai atnaujintu, moderniu ir stilingu vonios kambariu.