Akrilinė vonia

Vonios atnaujinimo, vonios restauravimo paslaugos, akrilinių vonių montavimas, konsultacijos naujų vonių klausimais – tai pagrindinės UAB „Vonia vonia“ veiklos kryptys.

Įmonė restauruoja ir montuoja naujas akrilines vonias, teikia vonių priežiūros paslaugas jau dvidešimt metų. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

Akrilinių vonių technologija naudojama daugiau nei 30 metų. Tai patikimas ir kokybiškos sprendimas atnaujinti ar renovuoti senąjį vonios kambarį. Lengvutės, tačiau itin tvirtos naujos akrilinės vonios montuojamos į senas ketaus ar plienines vonias.

Akrilinė vonia išsiskiria tuo, kad puikiai išlaiko savo formą daugybę metų, neskilinėja ir nekrypsta. Akrilinė vonia itin populiari ir dėl lengvos priežiūros: balta, lygi, blizgi akrilinė vonia nereikalauja dažno šveitimo, o prireikus, tokį paviršių lengva valyti. Maža to, akrilinė vonia įšyla greičiau už bet kokią kitą vonią, taip pat pasižymi ekologinėmis savybėmis. Nedidelė kaina, paprastas montavimas ir priežiūra – visa tai lemia didelį akrilinių vonių populiarumą.