Vonios priežiūra ir restauravimas

Vonios priežiūra ir restauravimas

Paskelbta: kovo 1, 2021

Po ilgos ir sunkios darbo dienos nėra nieko geriau už šiltą, kvapnią vonią. Tačiau sunku įsivaizduoti gerą ir kokybišką poilsį senoje, purvinoje, subraižytoje vonioje. Tam, kad maudynės ir poilsis vonioje būtų malonus, vonia privalo būti estetiška ir švari.

VONIOS PRIEŽIŪRA

Vonių priežiūros ekspertai tikina, kad geriausias būdas užkirsti kelią voniai senti yra reguliariai ją valyti. Geriausiai tai daryti paprasčiausiomis visiems lengvai prieinamomis priemonėmis, tokiomis kaip šiltas / karštas vanduo, soda, actas, muilas ar indų ploviklis.

– Jei vonia dėmėta, užberkite ant dėmių sodos ir trinkite kempine, suvilgyta karšto vandens ir muilo mikstūroje. 

– Pelėsį išnaikinsite pasigaminę tokį tirpalą: į purškiamą talpą įpilkite 100 mililitrų karšto vandens ir keturis šaukštus baliklio. Valydami pelėsį šia priemone, būtinai naudokite apsaugines pirštines. Užpurškę mikstūros ant pelėsio, leiskite absorbuotis. Vėliau problemines vietas nuplaukite karštu vandeniu.

– Dėmes iš vonios puikiai šalina indų ploviklio ir vandens mišinys. Į 100 mililitrų karšto vandens įpilkite du šaukštus indų ploviklio. Voniai valyti naudokite švelnų šepetį ar kempinę. Išvalytą vonią gausiai nuskalaukite šiltu vandeniu.

– Voniai valyti nenaudokite vonios priežiūros priemonių su abrazyvinėmis dalelėmis. Jos nepataisomai braižo ir gadina akrilinių vonių paviršių.

VONIOS ATNAUJINIMAS: SAVARANKIŠKAS / PASITELKIANT VONIA VONIOJE TECHNOLOGIJĄ

Esant rimtiems vonios pakitimams, įbrėžimams, deformacijai, pakitus spalvai ir pan., išvalyti vonios nebepakanka. Reikalingi rimti vonios atnaujinimo sprendimai. Jų pobūdis priklauso nuo individualių poreikių ir galimybių.

Viena vertus, vonią restauruoti galima savo jėgomis. Pasitelkus švitrinį popierių, dažus, gruntą ir kitas priemones, taip pat kūrybiškumą bei kantrybę, galima pasiekti puikių rezultatų. 

Kitas – daug paprastesnis ir greitesnis – būdas atnaujinti vonią yra įmontuoti naują akrilinį vonios įdėklą į pasibaigusio galiojimo senąją vonią. Specialistai šį vonios restauravimo procesą atlieka vos per dvi valandas. Vos pora valandų – ir Jūs vėl galėsite džiaugtis tvarkinga ir gražia vonia.

Apie vonia vonioje technologiją daugiau pasiskaityti kviečiame mūsų puslapyje VONIOS ATNAUJINIMAS. Visus įkainius ir sąlygas rasite puslapyje Vonios restauravimo kainos.