Vonios atnaujinimas greitai ir paprastai

Vonios atnaujinimas greitai ir paprastai

Paskelbta: gruodžio 7, 2022

Vonia  yra ta vieta, kurioje norime jaustis jaukiai. Nors šiame kambaryje nepraleidžiame daugiausiai dienos laiko, – greičiausiai atvirkščiai, – tačiau į šią patalpą mes einame jautriausiu dienos metu: būdami pavargę po visų dienos įvykių ir darbų. Tad viskas, ko mums norisi, būnant vonioje, yra gerai atsipalaiduoti. Na, ar bent jau nesusierzinti, išvydus gelstelėjusią vonią, seną apspurusį vonios kilimėlį, ištrupėjusias plyteles, lašantį čiaupą ir pan. Todėl savaime suprantama, kodėl negraži, pasenusi, neskoninga ar paprasčiausiai netinkamai apstatyta vonia gali kelti didelį galvos skausmą ir versti ieškoti pokyčių bei greitų sprendimų. Gražus ir jaukus vonios kambarys mums reikalingas tučtojau. Tik kaip tai padaryti? Ar vonios atnaujinimas gali būti greitas ir paprastas?

Atnaujinkite vonią smulkmenomis

Jei vonios kambario situacija nėra labai bloga, tik norisi kažko naujo, gyvo, tokiu atveju dažniausiai pakanka pakeisti visai nedaug. 

Pirmiausiai reikėtų vonios kambarį visiškai ištuštinti ir gerai išvalyti. Svarbu atsikratyti visų nereikalingų daiktų, o tikrai reikalingus vonios kambariui skirtus daiktus suslapstyti gražiose dėžutėse ar uždaromose spintelėse. Po visą vonios kambarį pasklidę daiktai niekuomet neatrodo estetiškai ir tvarkingai. 

Kai kuriais atvejais verta pamėginti sukeisti baldus vietomis, pakeisti užuolaidas ar vonios kilimėlį. Gražiai suderinus spalvas, kambarys atrodys stilingai ir jaukiai. Galima pamėginti dekoruoti vonios spintelę gėlėmis ar aromaterapine žvake. Nors ir smulkmenos, bet jos būna tarsi gaivus šviežio oro gurkšnis ir puikiai atnaujina patalpas.

Vonios keitimas „vonia vonioje”

Tais atvejais, kai vonios kambaryje akis bado sena surūdijusi ar pageltusi vonia, joks valymas ir šveitimas situacijos nebegelbėja. Keisti vonią nauja – daug reikalų, kurie ir užtrunka, ir kainuoja. Bet yra ir kita – labai ekonomiška ir greita – išeitis. Tai vonios atnaujinimas „vonia vonioje” būdu. Kaip tai veikia?

Atvykę specialistai neišmontuoja senosios vonios, bet į jos vidų dvikomponentėmis putomis tvirtina naują, ekologinėmis savybėmis pasižymintį vonios dėklą, pagamintą iš 6 mm storio akrilo polimerinių plokščių. Toks vonios atnaujinimas trunka vos iki trijų valandų. Maža to, nelieka jokių statybinių atliekų. Tad tai ne tik greitas, bet ir tvarkingas būdas atnaujinti savo vonią vos prireikus.

Daugiau apie vonia vonioje technologiją skaitykite čia