Kas yra akrilas: savybės ir privalumai

Kas yra akrilas: savybės ir privalumai

Paskelbta: kovo 10, 2021

Akrilas – tai iš polimerų rūgšties pagaminta termoplastinė medžiaga, plačiai naudojama drabužių / tekstilės pramonėje, buitinių prietaisų ir priemonių, taip pat santechnikos įrenginių gamyboje. Medžiaga plačiai naudojama neatsitiktinai. Akrilas pasižymi ypatingomis savybėmis, užtikrinančiomis gaminių kokybę, patikimumą ir saugumą.

– Pirmiausiai, akrilas – labai plastiška, lengvai pritaikoma medžiaga. Visai nenuostabu, kad akrilinė vonia šiandien rinkoje yra vienas populiariausių pasirinkimų. Akrilinių vonių pasirinkimas itin didelis: siūlomos baltos, dramblio kaulo, pilkšvos, gelsvos, stačiakampės, ovalios, kvadratinės – įvairiausių formų ir spalvų vonios bet kokiems sumanymams, įvairiausioms erdvėms. Akrilinės vonios formų, spalvos ir dizaino prasme ne tokios nuobodžios kaip plieninės ar ketaus vonios.  

– Antra, akrilas lengvas. Bet kokį akrilo gaminį lengva transportuoti ir montuoti.

– Trečia, akrilas yra patvarus. Neretai manoma, jog akrilinės vonios greitai deformuojasi ir nepasižymi tvirtumu, trūksta ar linksta nuo didelio svorio. Tai tiesa tik tokiu atveju, kai voniai gaminti naudojamas nekokybiškas akrilas. Kokybiškos akrilinės vonios ar kokybiško akrilo įdėklai voniai yra labai patvarūs, atsparūs deformacijai, smūgiams ir netgi ugniai. 

– Ketvirta, akrilo vonias itin lengva prižiūrėti. Jei akrilas kokybiškas, rimtesnius vonios įbrėžimus pakanka papoliruoti. Akrilinės vonios ar akriliniai įdėklai voniai labai lengvai valomi. Kasdienei jų priežiūrai pakanka šilto vandens, minkštos kempinėlės ir sodos. 

– Penkta, akrilas pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Akrilinės vonios ne porėtos, tad nėra terpės veistis ir daugintis bakterijoms. Akrilinės vonios ar įdėklai yra itin higieniški, todėl tai žmogaus sveikatai saugus pasirinkimas.

– Šešta, akrilas išlaiko šilumą. Vanduo akrilinėje vonioje vėsta lėčiau nei plieninėse ar aliuminėse voniose. Tokiu būdu maudynėms sunaudojama mažiau karšto vandens.

– Septinta, akrilas pasižymi „tylumu“. Į vonią vanduo teka tyliai, „netriukšmauja“. Tai yra didelis privalumas, kuriant poilsio, relaksacinę, ramybės erdvę vonios kambaryje.

– Aštunta, akrilas yra pigi medžiaga. Akivaizdu, kad tai, kas gera, nebūtinai yra brangu. Akrilinės vonios yra bent perpus pigesnės už ketines ar plienines vonias. 

Svarbu atkreipti dėmesį, kad vonios patvarumą, tvirtumą ir lengvą priežiūrą užtikrina tik aukščiausios kokybės akrilas, todėl, renkantis akrilinę vonią ar akrilinės vonios įdėklą, svarbu įsitikinti, kad perkate aukščiausios kokybės gaminį. 

Vonios atnaujinimas kokybiškais Vonia vonioje akriliniais įdėklais voniai – patikimas ir saugus pasirinkimas. Restauruokite vonią ir sugrąžinkite jai estetiką vos per dvi valandas! Informaciją apie kainas rasite čia.