Greitas ir nebrangus vonios restauravimas

Greitas ir nebrangus vonios restauravimas

Paskelbta: sausio 3, 2020

Vonios restauravimas, ko gero, yra vienas brangiausių malonumų, kalbant apie permainas namuose. Kai norisi naujovių, nebrangių, bet efektyvių pasikeitimų, nebūtina keisti visko iš esmės. Kartais pakanka pakeisti ar įsigyti vos kelis akcentus, paversiančius vonios kambarį prabangesniu, stilingesniu, komfortiškesniu.

KILIMĖLIS. Regis, smulkmena, bet iš tiesų – pakanka atnaujinti vonios kilimėlį ir vaizdas pasikeičia kardinaliai. Senas, apsitrynęs vonios kilimėlis vonios tikrai nepuošia, todėl jį be gailesčio galite pakeisti nauju, pagal vonios kambario stilistiką parinktu nauju kilimėliu.

KĖDĖ. Dažnai vonioje, prireikus atsisėsti ar susidėti daiktus, tai daroma ant tualeto dangčio. Kur kas geresnis sprendimas (žinoma, jei vonioje pakankamai vietos) yra įsigyti kėdę. Tai gali būti tiek paprasta taburetė, tiek minkštas foteliukas, priklausomai nuo vonios kambario išmatavimų ir stiliaus. Toks akcentas voniai suteikia prabangos efektą ir garantuoja praktiškumą: nuo šiol vonios kambaryje jausitės patogiau.

DĖŽUTĖS. Niekas taip neužtikrina grožio ir gero įspūdžio vonios kambaryje, kaip tvarka. Įsigiję dailių, stilingų dėžučių, pasirūpinsite, kad kiekvienas daiktas turėtų savo vietą. Skirtingiems daiktams galite įsigyti skirtingo tipo dėžutes. Kūno higienos priemonėms parinkite estetiškesnes (jos, ko gero, bus laikomos matomesnėje vonios vietoje), namų ir skalbinių priežiūros priemonėms – paprastesnes, pigesnes dėžes.

APŠVIETIMAS. Lubinis ir sieninis apšvietimas gali būti labai svarbus akcentas, lemiantis vonios kambario jaukumą. Apgalvokite, ar jūsų vonios kambario apšvietimas gali būti patobulintas. Galbūt pakaks pakeisti lubų šviestuvą, ir vonia taps neatpažįstama? Gal verta pasirūpinti nedideliu stilingu šviestuvu virš veidrodžio? Toks apšvietimas, vakare mirkstant karštoje vonioje, kuria ramią, romantišką ir atpalaiduojančią aplinką.

VONIA. Jei vonia nėra nauja ir prasta jos išvaizda gadina visą vonios kambario įvaizdį, puiki išeitis – vonios restauravimas. Ir visai nebūtina išlaidauti, ieškant naujos vonios ar bandant restauruoti ją įmantriais būdais. Tai galima padaryti vonia vonioje technologija, kai į senąją vonią įmontuojamas naujas, geriausiomis savybėmis pasižymintis akrilinis įdėklas. Sukuriamas „dviejų vonių“ efektas lemia mažesnes karšto vandens sąnaudas, o daili, blizganti vonia tampa gražiausiu vonios kambario akcentu.