Ekonomiškas vonios atnaujinimas

Ekonomiškas vonios atnaujinimas

Paskelbta: balandžio 11, 2023

Vonios atnaujinimas – savaime „brangiai” skambantis procesas. Tačiau yra būdas, kaip atnaujinti vonios kambarį, neišleidžiant krūvos pinigų. Ir šis būdas iš tiesų labai paprastas: vonią atnaujinsite pigiau, jei vietoje didelių pertvarkymų ir generalinio remonto pasirinksite atlikti vos keletą paprastų, bet veiksmingų pakeitimų. Štai keletas idėjų, kaip nesudėtingai, bet efektyviai ir pigiai atnaujinti vonią.

Vonios atnaujinimas pigiau

  1. Pakeiskite vonios kambario apšvietimą. Apšvietimo sprendimai ženkliai prisideda kuriant kambario įvaizdį. Siekdami atnaujinti vonios kambarį, permąstykite savo vonios apšvietimo sprendimą arba paprasčiausiai pakeiskite lempas naujomis. Toks sprendimas padės sukurti naują vonios kambario stilių ir pageidaujamą nuotaiką.
  2. Pasitelkite vonios aksesuarus. Vonios aksesuarai yra puikus būdas suteikti voniai šviežesnį, naujesnį įvaizdį. Aksesuarai ne tik paverčia vonios kambarį funkcionalesniu ir patogesniu, bet ir teigiamai atsiliepia erdvės įvaizdžiui. Pamėginkite parinkti naujų aksesuarų, tokių kaip kilimėliai, aromaterapinės priemonės, rankšluosčių laikikliai, kabyklos, užuolaidos. Nauji aksesuarai gali būti kur kas pigesnis, bet labai veiksmingas vonios atnaujinimo sprendimas.
  3. Pakeiskite senas ar netinkamo stiliaus kambario detales bei įtaisus. Vonios ar kriauklės čiaupų, dušo galvučių ar jungiklių pakeitimas naujais suteiks voniai modernesnę išvaizdą.
  4. Perdažyti vonios kambario sienas yra gana paprastas ir pigus būdas suteikti kambariui naują spalvą ir atnaujinti jo išvaizdą. Renkantis dažus, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad dažai būtų tinkami naudoti drėgnose patalpose.
  5. Voniai atnaujinti visuomet puikiai tinka vonia vonioje technologija. Jums nereikia pirkti naujos brangios vonios. Pakanka į senąją vonią įmontuoti naują, ekologiškų savybių turintį ir kokybišką akrilinį įdėklą, ir vonia atrodo kaip nauja. Taip jūs ne tik sutaupysite, bet ir pasieksite maksimaliai didelį estetinį įspūdį. Daugiau apie kainas skaitykite čia.

Kuo ypatinga akrilinė vonia?

  • Akrilinės vonios yra lengvesnės nei daugelis kitų, todėl jas lengviau tiek įrengti, tiek tvarkyti.
  • Akrilas yra labai stiprus ir elastingas, todėl akrilinės vonios yra mažiau linkusios trūkinėti.
  • Akrilas pasižymi puikiomis izoliacijos savybėmis, todėl tokia vonia šilumą išlaiko ilgiau.
  • Akrilinės vonios gaminamos įvairiausių formų ir spalvų, todėl labai lengva rasti skirtingiems vonios kambariams tinkamą modelį.

Akrilinės vonios trūkumai

Ko gero vienintelis akrilinės vonios trūkumas yra akrilo jautrumas kai kuriems chemikalams. Akrilas gali reaguoti su kai kuriomis cheminėmis priemonėmis ir šis poveikis gali sugadinti vonios paviršių. Todėl akrilinės vonios priežiūrai reikėtų rinktis specialias priemones be abrazyvinių dalelių ar rūgšties. Prieš naudojant bet kokius cheminius produktus, būtina patikrinti jų sudėtį ir įsitikinti, jog juos saugu naudoti akrilinėse voniose.

Jei planuojate atnaujinti vonią, iš anksto apibrėžkite savo biudžetą ir jo laikykitės. Tai padės išvengti nepageidaujamų išlaidų ir leis įgyvendinti svarbiausius vonios atnaujinimo darbus.