Vonios restauravimo kaina

Vonios restauravimo kaina

Paskelbta: sausio 15, 2019

Viena daugiausiai naudojamų ir itin svarbi namų erdvė – vonios kambarys. Kad vonios kambarys būtų jaukus, gražiai įrengtas ir malonus akiai, svarbu visiems šeimos nariams. Todėl planuoti vonios restauravimą – atsakingas ir svarbus visos šeimos reikalas. Labai svarbu sudaryti planuojamų atlikti darbų sąrašą ir nustatyti biudžetą. O svarbiausias klausimas – kaip restauruoti vonią ir drauge nenusiskriausti finansiškai?

Įprastai nedidelio vonios kambario restauravimo kaina telpa 2500 eurų – 5000 eurų rėmuose. Tačiau jei ši vonios atnaujinimo kaina Jums atrodo per didelė, reikėtų taikyti išlaidas mažinančias priemones, pavyzdžiui, rinktis ne tokias kokybiškas priemones ir medžiagas, taip pat kai kuriuos darbus atlikti savo jėgomis arba rasti kitų ekonomiškų sprendimų.

Pirmiausiai, nuspręskite, kas atliks restauravimo darbus. Galbūt dalį darbų galite atlikti patys, o sunkesnius darbus palikti tos srities specialistams? Savarankiškai geriausiai atlikti paprastus, daug žinių ir patirties nereikalaujančius darbus. Tačiau jei patys gebate pakeisti senas plyteles naujomis, sutaupysite nemažai pinigų. Profesionalūs specialistai plytelių klijavimą įkainoja nuo 12 eurų/1 kv.m. Tad, priklausomai nuo vonios kambario dydžio, susidaro nemenka suma. Vis dėlto, jei darbas atrodo per sudėtingas arba tam tiesiog neturite laiko, vertėtų kreiptis į profesionalus – juk svarbiausia – naujas ir jaukus vonios kambarys.

Jei keičiate vonią, sutaupyti galite paprastu būdu: neišmontuojant senosios vonios ir į ją montuojant naują, tvirtą 6 mm storio akrilo polimerinių plokščių įdėklą. Vonios restauravimas vonia vonioje technologija yra gerokai ekonomiškesnis pasirinkimas už įprastą vonios keitimą nauja. Įprastai visa senoji vonia išmontuojama, tuomet ją reikia išnešti, transportuoti, atgabenti naują vonią ir vėl sumontuoti. Visa tai skamba kaip ilgas, varginantis ir labai sudėtingas, be to – brangus – procesas. Vonia vonioje – tai greitas ir paprastas būdas džiaugtis nauja, puikų savybių vonia. Meistrai vos per dvi valandas į senosios vonios vidų įmontuoja naują akrilinę vonią, ir rezultatas pranoksta lūkesčius. Norintiems sutaupyti aktualu ir tai, kad šis sprendimas taip pat leidžia sumažinti karšto vandens išteklius: dvi vonios drauge sudaro vadinamą “termosą”: tokioje dviguboje vonioje vanduo išlieka karštas kur kas ilgiau.

Vonios restauravimo kaina visada priklauso nuo individualių poreikių: jei tikitės elegantiškos, prabangios vonios, suprantama, jog turėdami mažą biudžetą išsvajoto tikslo nepasieksite. Tačiau sprendimas visada yra. Būkite racionalūs – sukurkite biudžetą atitinkantį vonios dizainą, nepermokėkite už priemones ir darbus, ieškokite ekonomiškų ir praktiškų sprendimų.