Vonios restauravimas

Vonios restauravimas

Paskelbta: liepos 5, 2018

Jei ieškote informacijos tema vonios restauravimas, vadinasi, Jūsų vonia išgyvena ne patį geriausią laikotarpį. Ar verta ją restauruoti? Gal keisti nauja? Pateiksime Jums pamąstymui keletą minčių apie vonios keitimą, o koks vonios atnaujinimo būdas tinkamiausias, nuspręsite patys.

Kas gi nemėgsta aktyvios dienos pabaigoje atsipalaiduoti ir atgauti jėgas šiltoje vonioje? Tačiau jei vonios būklė yra itin prasta, ko gero, maudantis maloni atmosfera tikrai negaubs. Greičiau noras gulėti vonioje visiškai pradings. Tad kaip gi tinkamai pasirūpinti akivaizdžiai prastėjančios vonios būkle?

Pakeisti vonią visiškai nauja – paprastas ir logiškas pasirinkimas. Tačiau neretai pats išmontavimo/sumontavimo procesas kainuoja labai brangiai, ypač tuomet, kai voniai netelpant pro duris, tenka ją pjauti pusiau, kai apdaila ar grindų danga taip pat turi būti šalinama, nes trukdo vonios keitimui. Tokiu atveju vien darbo sąnaudoms išleidžiami šimtai eurų, o visas senosios vonios keitimas visiškai nauja viršija tūkstantį ar kelis tūkstančius eurų (priklausomai nuo pasirinkto vonios modelio). Tačiau jei finansiniai sumetimai ir laiko klausimas nėra svarbiausi rodikliai, tuomet naujos vonios montavimas yra puiki išeitis susigrąžinti malonius, jaukius ir raminančius vakarus vonioje.

Mėgstantiems viską daryti patiems, statybinių prekių parduotuvės siūlo įvairius vonios restauravimo rinkinius, tačiau reikia gerai išmanyti, kaip juos naudoti. Turintiems pakankamai žinių, tai puiki galimybė maksimaliai įgyvendinti savo viziją ir vonią paversti nepaprastai jaukia, intymia, suasmeninta erdve.

Tie, kas ieško labai greito ir ekonomiškesnio sprendimo, gali rinktis ir vonia vonioje sprendimą. Tai visiškai unikali vonios restauravimo technologija, kai į senosios vonios vidų montuojama nauja akrilinė, smūgiams atspari, ekologinių savybių turinti vonia. Tokiu būdu per porą valandų ne tik pasikeičia estetinis vaizdas, bet ir atsiranda ypatingų vonios savybių: vanduo ilgiau išlaiko šilumą, ją itin lengva prižiūrėti, joje nesikaupia pavojingi mikroorganizmai.