Vonios restauravimas, nauja vonia ar dušas?

Vonios restauravimas, nauja vonia ar dušas?

Paskelbta: kovo 8, 2019

Įrenginėjant vonios kambarį, pasirinkimai yra gana nesudėtingi ir malonūs: atsižvelgiant į vonios kambario išmatavimus ir stilių tereikia apsispręsti tarp dviejų variantų – dušas ar vonia. Kai vonios kambarys jau įrengtas ir atitarnavęs bent gerą dešimtmetį, klausimas tampa kur kas sudėtingesnis: įsigyti naują vonią, vietoje vonios įsirengti dušą ar rekonstruoti senąją vonią? Trumpai apie visų pasirinkimų privalumus ir trūkumas.

Nauja vonia

Tai beveik visais atvejais puikus pasirinkimas. Nauja vonia suteikia kambariui estetikos, atnaujina, pagyvina vonios kambario erdvę. Be to, galite rinktis iš tūkstančių skirtingų vonių, atsižvelgdami į savo poreikius, vizijas, vonios kambario dydį ir interjerą. Dažniausiai renkamasi tarp akrilinių, špižinių ir plieninių vonių. Vonia yra viena būtiniausių sąlygų šeimoms su mažais vaikais: vonioje patogu maudyti mažuosius, ji tampa puikiu poilsio ir žaidimų kampeliu. Blogoji šio pasirinkimo pusė yra didesnės išlaidos. Tiems, kurių biudžetas yra ribotas, verta apsvarstyti kitus pasirinkimus vonios kambariui.

Vonios restauravimas

Tai be jokios abejonės yra pigesnis ir pakankamai lankstus variantas. Šiuo atveju turite visišką pasirinkimo laisvę: patys renkatės medžiagas, priemones, kuriate savitą stilių ir leidžiate atsiskleisti savo kūrybiškumui bei praktinėms žinioms. Kita vertus, jei tokių žinių neturite, darbus vertėtų patikėti vonios restauravimo profesionalams, antraip klaidos gali kainuoti labai brangiai tiek laiko, tiek pinigine prasme. Vienas patikimiausių ir ekonomiškiausių vonios atnaujinimo būdų yra vonia vonioje. Apie tai daugiau galite sužinoti mūsų svetainėje.

Dušas

Dušas yra tobulas pasirinkimas esant labai mažai vonios kambario erdvei. Maža to, ne visi mėgsta gulėti karštoje vonioje, dar kiti taupo laiką. Rytiniai/vakariniai vonios ritualai duše yra greiti ir patogūs. Įrengus dušą, taupomas vanduo – voniai jo sunaudojama gerokai daugiau. Na, nebent įsirengiate ypatingą dušo sistemą su įmantriais purkštukais, kriokliais ir panašiais privalumais – tokiu atveju vonios kambaryje išnaudosite daugiau vandens ir laiko nei prisileidę vonią. Blogoji dušo pusė yra ta, kad tai nėra praktiškas pasirinkimams šeimoms su vaikais. Be to, dušo kabinų durelės reikalauja daug priežiūros. Neprižiūrimas stiklas atrodo netvarkingai ir neestetiškai.

Linkime Jums praktiškų ir visus poreikius tenkinančių sprendimų vonios kambariui!