Vonios remontas. Lengvesnis kelias

Vonios remontas. Lengvesnis kelias

Paskelbta: rugsėjo 4, 2017

Yra tokių vonios kambarių, kurių stilius, spalvos, įvairūs interjero dizaino sprendimai nesensta ir neišeina iš mados ilgą laiką. Tačiau daug didesnė dalis tokių vonios kambarių, į kuriuos vos įžengus norisi psiraitoti rankoves: akis rėžia senovinės plytelės, supelijusi vonia, atšokusios grindys, netinkamos, blaškančios spalvos ir t.t. Tačiau tai dar nereiškia, jog verta imtis kardinalių permainų ir vonią uždaryti ilgam remontui. Pateikiame Jums keletą patarimų, kurie padės vonios restauravimo klausimais. Jais pasinaudoję, sutaupysite ir laiko, ir pinigų.

  • Pirmasis patarimas apie tai, kas vonioje svarbiausia – tai vonia ir kriauklė. Realiai įvertinkite jų būklę. Per daugelį metų tiek vonia, tiek kriauklė gali būti gerokai pakeitusios išvaizdą, spalvą ar net formą, tačiau jei būklė pakankamai nebloga, tuomet išvalius jas tinkamomis priemonėmis ir pakeitus tik vandens maišytuvus, vaizdas pasikeis kardinaliai, o Jums nereikės sukti galvos dėl didelių išlaidų. Jei vis dėlto vonia jau nebetinkama naudoti, tuomet idealiausia išeitis – vonios atnaujinimas VONIA VONIOJE stiliumi: į senąją vonią montuojama nauja, lengvai prižiūrima, ekologinių savybių turinti ir smūgiams atspari akrilinė vonia. Taip sudaromos sąlygos efektyvesniam karšto vandens taupymui, nes dviguba vonia lemia vadinamąjį termoso efektą ir ilgiau išlaiko šilumą, be to yra labai stabili. Montavimas trunka vos porą valandų, mat senoji vonia nėra išmontuojama, o rezultatas ir vaizdas – puikus.
  • Koks gi vonios remontas be naujų plytelių? Be abejo, visiems žinoma, jog naujos plytelės dažnai reiškia ir dideles išlaidas, todėl jei taupote laiką ir pinigus, verta apsvarstyti plytelių dažymo sprendimą. Ypač jei esate kūrybingas, meno srityje pasireikšti ar tiesiog paeksperimentuoti mėgstantis žmogus. Žinoma, plytelių dažymui reikalingos specialios priemonės, atsižvelgiant į sienų ir plytelių tipą, todėl reikalinga profesionali specialistų konsultacija. Pasirinkę mėgiamą spalvų paletę, vonios kambarį paversite jaukiausia ir labiausiai atpalaiduojančia namų patalpa.
  • Pagyvinkite vonios kamabrį. Kartais pakanka naujų žaismingų užuolaidų, originalaus vonios kilimėlio ar kitų priemonių suteikti voniai daugiau gyvybės ir stiliaus. Vonios kambarys yra patalpa, kurioje galite drąsiai eksperimentuoti, išmėginti šį tą originalaus ir šmaikštaus. Čia galite naudoti ir smagias iškabas ant durų ar sienų, įvairius vonios kambariui skirtus lipdukus.
  • Rinkitės funkcionalumą. Sieninės kriauklės be spintelių – tinkamas sprendimas, kai vonios kambarys mažas: erdvė tampa kiek platesnė, turite daugiau vietos judėti ar patalpoje pastatyti norimą daiktą. Tačiau kur laikyti visus reikmenis, tokius kaip rankšluosčiai, dantų šepetėliai, fenas, muilo buteliukai ar vonios druskos..? Senose voniose įprastai nėra daug lentynėlių ar kabyklėlių. Jas įrengti itin svarbu dėl tvarkos ir funkcionalumo. Žinoma, apsikrauti spintelėmis nevertėtų, tačiau keli funkcionalūs stalčiai ir kabliukai ant sienų bei durų rankšluosčiams, chalatams – praktiškas sprendimas. Netgi pora stilingų dėžučių vonios priemonėms ne tik suteiks praktinės naudos, bet ir atrodys estetiškai.