Vonios atnaujinimas: ar verta remontuoti patiems?

Vonios atnaujinimas: ar verta remontuoti patiems?

Paskelbta: lapkričio 2, 2017

Vonios atnaujinimas – tai kompleksinis, itin sudėtingas ir dažnai ilgai trunkantis procesas, kurio, norint palaikyti estetišką ir jaukią aplinką, išvengti neįmanoma. Profesionalus vonios remontas drastiškai pakeičia patalpą ir teigiamai atsiliepia visam namų stiliui. Toks pokytis dažnai brangiai kainuoja, todėl namų savininkai, norėdami sutaupyti, imasi remonto darbų patys. Tačiau ar tikrai, – neturint jokios patirties, – verta rizikuoti atliekamų darbų kokybe ir patiems atnaujinti vonios kambarį?

Nenumatyti atvejai. Tokių atvejų remonto metu – apstu. Ar tikrai esate pasiryžę susidoroti su netinkamos ar pasenusios elektros instaliacijos keliamomis problemomis? O galbūt vonios kambario atnaujinimo metu paaiškės, jog Jūsų vamzdynas sutrūkinėjęs ir jį reikia keisti, arba rasite pelėsių, puvinių. Tam, kad išspręstumėte šias komplikuotas ir nenumatytas problemas, turėsite skirti visą savo laisvą laiką. Kyla rizika, jog neturėdami atitinkamos srities žinių ar patirties, to padaryti nė nesugebėsite. Tačiau jei kreipsitės į profesionalą, jis žinos, kaip planuoti darbus ir kaip spręsti bet kokį nenumatytą atvejį, kad maža problema nevirstų į didesnę.

Netinkamos medžiagos. Žinoma, vonią remontuojate patys tam, kad sutaupytumėte pinigų. Vadinasi, statybinių prekių parduotuvėje Jūs taip pat kaip įmanydami stengsitės sumažinti išlaidas. Tokiu atveju itin dažnai įsigyjamos pigios ir nekokybiškos prekės. Vonios atnaujinimo metu naudojamos nekokybiškos priemonės ir medžiagos neužtikrina remonto ilgaamžiškumo ir kokybės, todėl labai tikėtina, jog netrukus, pasimačius medžiagų nepatvarumui, Jums ir vėl teks išleisti pinigų ir sugaišti brangaus laiko. Tad kodėl nesikreipus į patyrusį, puikiai medžiagų ir priemonių kokybę išmanantį vonios remonto specialistą, kuris kokybiškomis priemonėmis atliks puikų vonios remontą, o rezultatas džiugins bent dešimtmetį. Maža to, profesionalai neretai žino kitiems negirdėtų statybinių prekių ir medžiagų parduotuvių, kuriose įsigysite puikių prekių už mažesnę kainą.

Norintiems paprasto, kokybiško ir greito vonios atnaujinimo sprendimo, verta kreiptis į VONIA VONIOJE. Tai profesionalai, žinantys, kaip pradžiuginti klientus kainos ir kokybės santykiu.