Vonia – svarbiausias namų akcentas

Vonia – svarbiausias namų akcentas

Paskelbta: balandžio 5, 2019

Renkantis butą ar namą, atidžiai apžiūrimos visos objekto erdvės, pradedant koridoriais, svetainėmis, baigiant balkonais ir sandėliais. Nekilnojamojo turto agentų pasakojimais, net ir senas neprižiūrėtas balkonas ar nebaigtas tvarkyti miegamojo kambarys (arba atvirkščiai – gražiausiai įrengtas balkonas ir jaukumu bei estetika alsuojantys miegamieji) neturi tokios didelės įtakos pirkėjų pasirinkimui, kokią turi vonios kambarys. Anot jų, vonios kambarys beveik visuomet nulemia pirkėjų apsisprendimą gyventi čia ar ne. Galima būtų daryti išvadą, kad vonia itin lemia namų vertę.

Jei ketinate nuomoti arba parduoti butą ar namą, didžiausią dėmesį atkreipkite į vonios kambario būklę. Net ir labai graži namų aplinka nesugundys pirkėjų ar nuomininkų, jei atidarę vonios kambario duris jie išvys seną, neprižiūrėtą ir netvarkingą vonią. Labai svarbu, jog vonia, kurią pristatote pirkėjams/nuomininkams, būtų tvarkinga, moderniai įrengta ir spindinti švara. Koks vonios atnaujinimas ekonomiškiausias? Paprasčiausias pasirinkimas – vonios atnaujinimas vonia vonia technologija, kai į seną, estetinį grožį praradusią vonią vos per dvi-tris valandas įmontuojama nauja austriško akrilo vonia. Tuomet belieka pasirūpinti naujais stilingais vonios aksesuarais ir jaukiomis buitinėmis detalėmis. Toks vonios atnaujinimas kainos atžvilgiu yra puikus, greitas ir ekonomiškas sprendimas visiems atvejams.

Vonios atnaujinimo kaina priklauso nuo įdėklo dydžio pasirinkimo. UAB „Vonita“ siūlo dviejų ilgių – 1,50 m ir 1,60 m – akrilinius dėklus. Nuo dėklų ilgio priklauso ir montavimo darbų bei montavimui reikalingų medžiagų kaina. Bet kuriuo atveju, pasirinkus vonia vonioje technologiją, vonios restauravimo kaina nesiekia nė pustrečio šimto eurų, o restauravimo rezultatais galite džiaugtis jau tą patį pusdienį!