Tvarkinga vonia

Tvarkinga vonia

Paskelbta: gruodžio 28, 2018

Tvarkingi namai, o ypač tvarkingas vonios kambarys, teikia nepaprastai didelį malonumą ir kur kas pagerina gyvenimo kokybę. Tačiau svarbiausiu klausimu tampa – kaip išsivaduoti iš chaoso ir netvarkos greitai ir paprastai? Mes pateiksime kelis pavyzdžius, kaip atnaujinti ir sutvarkyti savo vonios kambarį be rūpesčių ir vadovaujantis ilgalaikiais sprendimais.

Vonios atnaujinimas, žinoma, prasideda nuo švaros. Drėgna šluoste nuvalykite veidrodį, tuomet nusausinkite. Vonią galite valyti ūkiniu muilu, soda ar specialiomis vonios valymui skirtomis priemonėmis. Nepamirškite pasirūpinti sienų ir grindų plytelėmis. Vonios valymui skirtas priemones – skudurą, valiklius ir kitus reikmenis – labai patogu laikyti po kriaukle sumontuotoje lentynoje.

Net ir mažoje erdvėje galima nesunkiai išdėlioti visas vonios kambariui reikalingas priemones. Jei vonios kambarys nedidelis, geriausia, jei pagrindinė daiktų laikymo spintelė montuojama po kriaukle. Greta spintelės patogu turėti lentynėlę ant ratukų. Spintelėje laikykite įvairias valymo priemones, šepečius, kempinėles, o lentynėlėje sustatykite šampūnus, vonios druską, kremus bei kitas kūno priežiūros priemones. Rankšluosčius laikykite šalia vonios. Patogu, kai panaudotus rankšluosčius galima sukrauti į skalbinių dėžę, stovinčią ant skalbimo mašinos viršaus. Paruoškite po keturis skirtingus (kūno ir veido) rankšluosčius visai savaitei. Skalbiantis kas 2-3 dienas, visiškai pakaks tokio kiekio rankšluosčių.

Svarbu atkreipti dėmesį į daiktų išdėstymą. Tam, kad išvengtumėte vaikščiojimo iš vieno kampo į kitą, vonios daiktus ir priemones sudėkite patogiai, logiškai ir pagal savo poreikius. Suprantama, kad su skalbimu susijusios priemonės turėtų būti laikomos atskiroje dėžėje ar spintelėje greta skalbimo mašinos, o kūno priežiūros priemonės – greta vonios ar kriauklės.

Dantų pasta ir dantų šepetėliai, taip pat skutimosi priemonės, plaukų džiovintuvas turėtų būti priešais kriauklę ar greta jos. Tačiau jokiu būdu neišrikiuokite greta kriauklės visų kūno priežiūros priemonių – tai nei gražu, nei tvarkinga. Atskira spintelė, dėžutė ar lentynėlė ant ratukų priemonėms laikyti – tobulas, tvarką ir estetiką užtikrinantis pasirinkimas.

Atvirai matomose vonios vietose stenkitės laikyti tik kasdien naudojamus daiktus. Geriausia juos talpinti permatomose dėžėse – juk malonu, kai viskas, ko reikia, yra vienoje vietoje.

Jei norite atnaujinti pačią vonią, tuomet rinkitės greičiausią būdą – vonia vonioje technologija. Toks vonios restauravimas trunka vos dvi valandas, o nauja ir estetiška vonia džiaugsitės labai ilgai.

Vonios atnaujinimas ir priežiūra tampa labai maloniu procesu tuomet, kai žinai, jog netrukus vonioje vyraus ilgalaikė tvarka ir jaukumas. Mėgaukitės tvarka ir patogumu kasdien!