Naujos vonios kaina

Naujos vonios kaina

Paskelbta: kovo 7, 2018

Nusprendus atnaujinti vonios kambarį, svarbiausiu pirkiniu (neretai ir didžiausiu galvos skausmu) tampa pati vonia. Kaip atnaujinti? Kokią pirkti? Kokia vonios kaina? Šie ir panašūs klausimai kyla kiekvienam, o į juos atsakymų ieškoma visur: internete, konsultuojantis su pažįstamais ar specializuotų parduotuvių konsultantais; mat radus greitus ir gerus atsakymus, ne tik sklandžiai organizuojami vonios atnaujinimo darbai, bet ir sutaupoma nemažai pinigų.

Vonios restauravimas ir su juo susiję darbai organizuojami, atsižvelgiant į individualius poreikius ir vizijas. Kaina lygiai taip pat priklauso nuo asmeninių įgeidžių. Tačiau apibendrinant ir atsižvelgiant į dažniausius pasirinkimus, galima išskirti keletą vonios atnaujinimo ir jo kainos grupių.

Paprastos standartinės stačiakampės ar ovalios vonios kaina įprastai svyruoja nuo 200 iki 900 eurų. Kuo modernesnio dizaino vonia, tuo jos kaina didesnė. Įmantresnės vonios su kojomis ar su sėdynėmis bei rankenomis, pritaikytos  vyresnio amžiaus žmonėms ar šeimoms su vaikais, kainuoja kiek daugiau – tokių vonių kainos prasideda mažiausiai nuo pusės tūkstančio.

Ketinantiems pasirinkti kampinę vonią, džiugi žinia: pigiausios kampinės vonios kainuoja vos 100 eurų. Tačiau nemaža žmonių dalis kampinių vonių nesirenka dėl paprasčiausio dalyko: jos mažos ir nepatogios. Kita vertus, tokio tipo vonia itin mėgstama mažųjų šeimos gyventojų.

Masažinių vonių kaina prasideda nuo 600 eurų. Itin gera, kokybiška ir moderni masažinė vonia kainuoja ne mažiau kaip 1000 eurų.

Atsižvelgiant į tai, kad aptartos tik pačių vonių kainos, neįskaičiuojant montavimo ir kitų darbų, verta pasakyti, kad pats efektyviausias ir ko gero pigiausias vonios atnaujinimo būdas – vonia vonioje, kai į senąją vonią montuojama visiškai nauja akrilinė, itin patvari ir kokybiška vonia. Daug kas renkasi šį vonios atnaujinimo būdą kaip patį greičiausią ir patikimiausią sprendimą. Naujos vonios gražios, atsparios, turinčios ekologinių savybių ir ilgaamžiškos, lengvai prižiūrimos, o vonia vonioje kaina, įskaičiuojant darbą – apie 200 eurų.