Mažesnė vonios atnaujinimo kaina

Mažesnė vonios atnaujinimo kaina

Paskelbta: gegužės 23, 2019

Atnaujinant vonią, kaip ir bet kurią kitą namų patalpą, sudėtingiausia paleisti daiktus, prie kurių ilgainiui prisirišame. Pakeisti požiūrį į daiktus – tai yra kaina, kurią turime sumokėti, nusprendę keistis. Pateikiame keletą patarimų, kaip lengvai atsikratyti nereikalingų daiktų ir vonios erdvei įkvėpti naujos gyvybės.

Vienas veiksmingiausių metodų tvarkantis namų erdves, yra „viskas nuo nulio“ principas, kai absoliučiai visi daiktai iš vonios kambario išnešami ir įnešami po vieną atgal. Pradėdami nuo nulio tampame savo vonios kambario valdytojais: sprendžiame, kurie daiktai verti grįžti, nes palengvina mūsų gyvenimą, ir kurie daiktai kelaiuja lauk iš namų.

Išnešę visus daiktus iš vonios kambario, pasiruoškite rūšiuoti. Geriausia daiktus suskirstyti į tris kategorijas: Šlamštas, Vertė ir Atiduok. Pirmajai kategorijai vertėtų susirasti tvirtą šiukšlių maišą, likusiems daiktams – dėžes ar ant grindų ištiestą brezentą. Galite pasirūpinti ir dėže „Laikinai nenuspręsta“ daiktams.

Su šlamšto kategorija viskas paprasta: į maišą keliauja viskas, kas nereikalinga: pasibaigusios pastų ir šampūnų tūtelės, sulūžę laikikliai ir kiti daiktai, pasibaigusio galiojimo kosmetinės prekės, panaudoti buteliukai, suplyšę, pasenę rankšluosčiai. Jei daiktai netinka labdarai, jų vieta yra šioje kategorijoje.

Vertės kategorijoje turėtų atsidurti daiktai, kuriuos ketinate pasilikti – nesvarbu, ar dėl jų estetiškumo, ar funkcionalumo. Jei kurio nors daikto nenaudojote visus metus, greičiausiai jo vieta ne čia. Pagalvokite, galbūt šį daiktą verta atiduoti kam nors kitam, kad juo naudotųsi. Vertingos vonios kambario erdvės nenorime skirti nenaudingiems, nenaudojamiems daiktams.

Atiduok kategorijai priskirkite visus naudoti tinkamus daiktus, kurių patys nenaudojate. Atsisakykite jų ir suteikite daiktams naują kvėpavimą. Svarbiausia atsisakyti minties galbūt man jo dar prireiks. Jei nepažįstate nė vieno žmogaus, kuriam šie daiktai būtų naudingi, pasiūlykite įvairiose grupėse socialinėje erdvėje arba labdaros organizacijoms.

Vienas geriausių būdų atsisveikinti su savo daiktais be didesnio skausmo yra juos parduoti. Pardavus nereikalingus daiktus, kartu su atsisveikinimo liūdesiu sumažėja ir vonios atnaujinimo kaina. Dažniausiai daiktai parduodami socialiniuose tinkluose, taip pat internetiniuose daiktų pardavimo portaluose. Galite nenaudojamus daiktus nunešti į komiso parduotuvę.

Susikūrus rūšiavimo sistemą ir sužinojus, kas kur keliauja, galima imtis daiktų kraustymo. Įsijunkite muziką ir smagaus tvarkymosi! Netrukus Jus sups tik Vertę turintys daiktais.