Lengvas vonios atnaujinimas

Lengvas vonios atnaujinimas

Paskelbta: birželio 8, 2019

Sutvarkyti, atnaujinti vonią – nėra tokia sudėtinga užduotis, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šis kambarys paprastai yra mažiausias namuose, jame mažiausiai talpyklų daiktams sudėti, todėl, lyginant su svetaine, virtuve ar miegamuoju, įvesti vonioje patogią sistemą bus kur kas paprasčiau. Šiek tiek padirbėję, susikursite erdvę, kurioje malonu ir gera.

Dėl erdvės trūkumo vonios kambarį reikia ypač apdairiai susisteminti. Tikslas turėtų būti – sukurti ramią, atpalaiduojančią, kuo mažiau daiktų talpinančią ir didesnės erdvės iliuziją kuriančią aplinką. Todėl pirmiausiai užsimerkite ir įsivaizduokite minimalistinę erdvę, kurioje stovi švari, apytuštė, neprigrūsta spintelė, gražios tuščios grindys, rūpestingai išrikiuotos valymo priemonės atskiroje dėžutėje, stalčius su tvarkingai susistemintomis kūno priežiūros priemonėmis, daili stiklinė su kvapnia žvake pailsinti mintis. Nė vieno daikto ne savo vietoje ar rakandų, kovojančių dėl erdvės. Tokioje aplinkoje galėtumėte praleisti bemaž visą dieną. O dabar paverskime tai realybe.

Vonios atnaujinimas pradedamas nuo stalčių, lentynų ir apskritai viso vonios kambario visiško ištuštinimo. Patraukite daiktus iš įprastos vietos ir įvertinkite juos kitame kontekste. Ar tikrai visi šie daiktai jums reikalingi? Nusprendę, kokių daiktų jums tikrai reikia, grąžinsite juos atgal į vietą. Visiškai tuščią vonios kambarį gerai iššveiskite – dabar nesunkiai galite pasiekti visus kampelius. Valymui galite rinktis sodą, actą ar citriną – tinka visos namų buities priemonės ar parduotuvėje pirkti specialūs valikliai.

Baigę generalinį vonios valymą, dar kartą peržiūrėkite atrinktus daiktus. Kad viskas būtų savo vietoje, skirkite stalčių ar lentyną kiekvienam šeimos nariui – taip reikmenys ir priemonės nesijauks ir nebus netvarkos.

Būtų idealu, jei ant vonios kambario paviršių nebūtų jokių daiktų, kai jų nenaudojate. Nereikalingi daiktai mėgsta draugiją: tik palikite ką nors ant kriauklės spintelės paviršiaus, tuoj prie jų prisijungia šepetys, barzdaskutė, dovanų gautas muilas ar lūpų dažai. Daug paprasčiau įgusti visus daiktus laikyti uždarose spintelėse ar atskirose dėžutėse. Tušti paviršiai ne tik daug estetiškesni, bet ir higieniškesni. Vonios kambariuose šilta, drėgna, todėl čia prie bet kokio daikto purvas ir bakterijos lipte limpa. Kuo mažiau bakterijų šeimininkų parūpinsite, tuo vonioje bus švariau. Be to, kuo mažiau nereikalingų daiktų ant vonios kambario paviršių, tuo patogiau tvarkytis ir valyti.

Dėl tų pačių priežasčių svarbu rūpintis ir tuščiomis vonios grindimis – čia neturėtų būti nei rankšluosčių, nei skalbinių. Nešvariems drabužiams suraskite uždarą pintinę, o atsarginiams reikmenims numatykite vietą spintelėse ar dėžėse.

Jei reikalingas ne tik vonios kambario erdvės, bet ir vonios atnaujinimas, kaina nurodyta nuorodoje. Paskambinkite vonia vonioje komandai ir tvarkinga bei estetiška vonia mėgausitės greičiau nei įmanoma įsivaizduoti.