Iš paprastos vonios į prašmatnią

Iš paprastos vonios į prašmatnią

Paskelbta: gruodžio 1, 2017

Vonios kambarys – tai ta buto ar namo patalpa, kurios renovacija atsieina, ko gero, brangiausiai. Vonios atnaujinimo kaina neretai dvigubai viršija miegamųjų kambarių remonto išlaidas. Jei marmuriniai paviršiai, jacuzzi ar masažinės/garinės dušo kabinos ne Jūsų kišenei, vis dėlto yra būdų, kaip vonios kambariui suteikti prabangos ir elegancijos efektą. Net jei gyvenate nuomojame bute, drąsiai galite prisidėti prie vonios atnaujinimo – juk už gerą atlyginama geru.

Sklaidant populiariausius interjero žurnalų puslapius, lengva pastebėti, jog beveik visuose prašmatniuose vonios kambariuose yra vieta atsisėsti: minkštasuolis, kėdė ar krėslas. Šis akcentas ne tik suteikia prabangos efektą, bet ir pasitarnauja praktiškai. Kad ir kaip tai nepatogu, tačiau darantis pedikiūrą, dažnai sėdima ant vonios krašto. Nuo šiol šią procedūrą galėsite atlikti daug malonesnėje aplinkoje, patogiai įsitaisę savo soste.

Elegancijos vonioms suteikia gražūs vonios reikmenų laikikliai, specialios dekoruotos dėžutės. Kai visos vonios priemonės turi savo vietą, tai ir patogu, ir estetiška. Muilą laikykite ne ant kriauklės, bet specialiame stilingame indelyje. Makiažo priemonės, ausų krapštukai, prausikliai ir kitos priemonės gali būti talpinami nebrangiose, talpiose dėžutėse. Jų nebūtina slėpti spintelėje – estetiška dėžutė prideda vonios patalpai savotiškos elegancijos ir žaismingumo.

Jei Jūsų vonioje ant grindų patiestas suvargęs ir išvaizdą praradęs vonios kilimėlis, jį verta pakeisti nedideliu persišku ar turkišku kilimėliu. Pūkiniai vilnos kilimėliai yra nepaprastai minkšti ir malonūs pėdoms, todėl puikiai pakeičia vonios kilimėlį ir perkelia Jūsų vonios kambarį į aukštesnį estetikos lygį.

Rinkdamiesi veidrodį, nepamirškite rėmų. Būtent rėmai sukelia prabangos įspūdį. Kuo rėmai platesni, tuo elegantiškesnis vaizdas.

Turbūt niekas nesiginčys, kad patį didžiausią prašmatnumo jausmą kelia ideali tvarka. Ant žemės besivoliojantys panaudoti rankšluosčiai panašaus jausmo tikrai nesukelia. Atnaujindami vonią, pasirūpinkite dailiomis pakabomis rankšluosčiams: ant durų, ant sienos, prie kriauklės – ten, kur dažniausiai naudojami rankšluosčiai ar kiti vonios reikmenys, kuriuos galima pakabinti.

Arkreipkite dėmesį į apšvietimą. Nesirinkite to, kas visiems įprasta. Pasikabinkite gražų vonios kambariui tinkantį kabantį šviestuvą. Taip pat pasirūpinkite subtiliu apšvietimu virš veidrodžio. Geras ir jaukus apšvietimas kuria malonią ir teigiamą atmosferą.