Į ką atkreipti dėmesį, renkantis vonią?

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis vonią?

Paskelbta: vasario 10, 2019

Įrenginėjant namus arba atėjus laikui keisti vonią, kyla daug sumaišties: kur ir kokios vonios ieškoti, į ką atsižvelgti, renkantis vonią? Norėdami Jums šiuo klausimu pagelbėti, pateikiame keletą svarbių užuominų, kaip išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius ir norus atitinkančią vonią.

  • Kokio dydžio vonios Jums reikia? Nuspręskite, kokio dydžio vonia labiausiai atitiktų Jūsų poreikius. Tuomet įsitikinkite, ar tokio dydžio vonia tinka Jūsų vonios kambariui. Pasiūloje – įvairių dydžių vonios: skirtingi gamintojai Jums pasiūlys nuo minimalistinės 1200 mm ilgio vonios iki 1850 mm ilgio vonios, tinkančios tik labai erdviuose vonios kambariuose. Jeigu ketinate vonią atnaujinti vonia vonioje technologija, tuomet Jums bus pasiūlyti 1500 mm ir 1700 mm vonios įdėklai.
  • Kokios spalvos vonios ieškote? Įprasčiausios yra baltos vonios, tačiau vis dažniau priimami drąsesni sprendimai rinktis spalvotą ar ornamentais dekoruotą vonią. Norėdami apsispręsti, atsižvelkite į vonios kambario interjero dizainą. Jei ieškote ilgalaikio sprendimo, tuomet verta pasirinkti baltą arba dramblio kaulo spalvos vonią – jos ilgiau išlaiko savo estetinį vaizdą, tokias vonias lengviau prižiūrėti.
  • Kokio tipo vonią pasirinkti? Tarp populiariausių – ilgaamžiškos emaliuotos plieninės vonios, tvirtos ir sunkios ketaus vonios bei lengvos, lengvai prižiūrimos akrilinės vonios. Atspariosios ir puikiomis šiluminėmis savybėmis pasižyminčios akmens masės vonios dėl didesnių investicijų pasirenkamos kiek rečiau. Kur kas pigesnės yra akrilinės vonios, tačiau jų šiluminės savybės nėra tokios įspūdingos kaip plieninių ar akmens masės vonių. Nebent Jūsų pasirinkimas – vonios atnaujinimas vonia vonioje technologija, kai į senąją vonią montuojama naujoji – akrilinė. Tokiu atveju dviejų vonių kombinacija sudaro puikų „termosą“, ir vanduo išlieka karštas gerokai ilgiau nei įprastai.
  • Ar reikalingos papildomos funkcijos? Visuomet malonu ilsėtis technologiškai modernioje hidromasažinėje vonioje su specialiu apšvietimu, integruotu grotuvu ir kitais priedais. Šiuo atveju reikėtų atsižvelgti į voniai numatytą biudžetą. Tie, kurie negali leisti sau įsigyti inovatyvios ir prabangios vonios, visuomet turi galimybę vonios kambaryje pasistatyti garso kolonėlę ir kvapnių žvakių.