Dušas ar vonia?

Dušas ar vonia?

Paskelbta: rugsėjo 11, 2017

Dėl nuolat spartėjančio gyvenimo tempo, dažnas mūsų nė neprisimena, kada paskutinį kartą galėjo leisti sau ramiai atsipalaiduoti ir pagulėti putų pilnoje vonioje. Todėl ir vonios atnaujinimas ar vonios remontas šiandien dažniausiai pasibaigia vonios išmontavimu bei dušų kabinos įrengimu.

Kodėl verta rinktis dušą? Ko gero, galimybė sutaupyti daugiau laiko yra vienintelis dušo privalumas. Tai praktiškas įrengimas tiems, kas visuomet skuba ir sunkiai randa laiko atsipalaiduoti.

Kodėl verta rinktis vonią? Vonia – idealiausias sprendimas kiekvienam, turinčiam vaikų. Sunku įsivaizduoti kūdikį, prausiamą dušo kabinoje. Maža to, vonia – tai įrengimas, kuris visuomet skatina rasti laiko sau. Ketvirtis ar pusė valandos visiško atsipalaidavimo karštame vandenyje – geriausias būdas pabėgti nuo dienos rūpesčių, atpalaiduoti raumenis ir išsivaduoti iš patiriamo streso bei įtampos. O jei dar paminėtume knygos ir arbatos derinį žiemos laikotarpiu, tuomet svarstyklės ženkliai pasvirtų vonios naudai, nepalikdamos jokių šansų dušo kabinai.

Kokių būna vonių ir kokią pasirinkti?

Kokią vonią pasirinkti priklauso nuo šeimos poreikių. Populiariausios yra įprastos, palei sieną montuojamos vonios. Jos itin patogios, nebrangios, kompaktiškos, palieka maksimalią laisvą erdvę vonios kambaryje. Kai kuriems labiau tinka laisvai pastatomos vonios – jas dažniausiai renkasi neįprasto interjero dizaino mėgėjai, besivadovaujantys individualiai kurtu dizaino planu. Šios vonios atrodo stilingai, pasižymi ypatingu komfortu, tačiau reikalauja itin didelės erdvės vonios kambaryje. Kampinės vonios išsiskiria savo pločiu ir maksimaliu komfortu, tačiau tai ne pats praktiškiausias pasirinkimas: jų naudojimas turintiems mažų vaikų – keblus, maža to, kampinės vonios užima labai didelį vonios kambario plotą. Tačiau svajojantiems apie prabangų poilsį ir visišką atsipalaidavimą, kampinės vonios – puikiausias pasirinkimas.

Dar geresnis pasirinkimas tiems, kurie atnaujina ar remontuoja vonią – VONIA VONIOJE technologija. Tai naujos akrilinės, nepaprastai atsparios vonios montavimas į Jūsų senąją ketaus ar plieninę vonią. Plačiau apie tai skaitykite čia: https://voniavonioje.lt/vonios-atnaujinimas-vonios-restauravimas/